مقالات آموزشی

رفع چروک زیر چشم

رفع چین و چروک زیر چشم

رفع چروک زیر چشم

چین و چروک زیر چشم بسیار رایج است و هر چروک چشم یک داستان و بخشی از وجود شماست، اما اگر به دنبال کاهش آن هستید، راه هایی برای کاهش چین و چروک چشم وجود دارد. در حالی که کرم ها یا لوسیون ها چین و چروک های زیر چشم را از بین نمی‌برند، اما می توانند به کاهش ظاهر خطوط ریز و همچنین روشن کردن حلقه‌های تیره کمک کنند که می‌تواند چین و چروک های چشم را برجسته تر نشان دهد.

رفع چین و چروک زیر چشم

رفع چین و چروک زیر چشم

سرم یا کرم دور چشم ضد پیری ضروری است:

اطمینان حاصل کنید که روتین مراقبت از صورت شما شامل یک کرم دور چشم ضد پیری مانند کرم دور چشم پرکننده سلولی هیالورون ما NIVEA است که با کاهش علائم خستگی و تیرگی، ظاهر سیاهی دور چشم را کاهش می‌دهد – در حالی که با تجدید رطوبت به طور قابل توجهی باعث کاهش چشم‌های کلاغی اطراف چشم می‌شود. اطراف ناحیه حساس چشم همچنین به راحتی جذب می شود و خطوط ریز را صاف می کند.

 

از آنجایی که ناحیه اطراف چشم نازک‌تر و کمتر از سایر قسمت‌های پوست چرب است، کرم‌های تخصصی به کاهش چین و چروک چشم و سفت شدن پوست اطراف چشم کمک می‌کنند. کرم های خوب چین و چروک دور چشم، در عین حال که پف و حلقه های تیره را که می توانند خطوط ریز را برجسته کنند، آبرسانی، روشن و صاف می‌کنند.

بدون استفاده از ضدآفتاب دورچشم و عینک در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط